דף הבית | אודותינו | צור קשר שמירה ואבטחה | מצלמות אבטחה | מערכות אזעקה | ניקיון ותחזוקה | מצלמות ממונעות | מערכות אינטרקום | חברות אבטחה | אבטחת מתקנים | אבטחת אישים | אבטחת אירועים | שירותי ניקיון ייעודיים לעסקים ומפעלים
 
 
לפרטים ולייעוץ מלאו את פרטיכם:
שם:*
טלפון:*
לקבלת עדכונים/מבצעים/קטלוגים מלא את פרטי האימייל
דוא"ל:
כתובת:
הערות:
 
78 (1)
78 (2)
78 (3)
78 (4)
 
 
לפרטים נוספים
מערכת אזעקה לבית
דגם: מערכת אזעקה לבית
מערכת אזעקה לבית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מערכת אזעקה קווית
דגם: מערכת אזעקה קווית
מערכת אזעקה קווית
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מערכת אזעקה לעסק
דגם: מערכת אזעקה לעסק
מערכת אזעקה לעסק
לפרטים נוספים>>
  
לפרטים נוספים
מערכת אזעקה אלחוטית
דגם: מערכת אזעקה אלחוטית
מערכת אזעקה אלחוטית
לפרטים נוספים>>

 

מערכות אזעקה

מערכות אלה נדרשות להתקנה משתי סיבות עיקריות: התקנות חובה בבית העסק לצרכי קבלת רישיון עסק, והתקנות בבתים פרטיים לבקשת חברת הביטוח. בקשה זו אינה פרטנית, אלא מהווה מדיניות של כל חברות הביטוח בישראל אם בית שמבוטח אצלן נפרץ. החל מאירוע הפריצה עצמו, סביר שהחברה לא תיקח סיכונים ותורה לאבטח את הבית עם מערכת אזעקה על פי הנחיות סוקר /שהיא עצמה מציבה. אנו עומדים באותן הנחיות סוקר ומבצעים אותן אחת לאחת על פי הדרישות שמועלות ובהתאם לתנאי האבטחה במבנה.

מבנה מערכת האזעקה

מערכת האזעקה מורכבת מ- 3 אלמנטים: גילוי, פיקוד ותגובות. אלמנט הגילוי הוא זה שמשדר אותות ראשון ולמעשה "מעיר" את המערכת. מדובר באוסף גלאי אינפרה אדום אשר מיועדים לזהות גוף חם בתנועה. אנו מתקינים אותם במקומות מועדים ולא באזור בו חתול מטייל את החלון או על החומה, ולכן אם הם יפעלו – הם ישדרו התרעה בדבר פורץ אמתי שנוכח בזירה. כשזה קורה, רכיב הפיקוד הוא שמגיב: רכזת האבטחה של המערכת. היא מפעילה את תגובות המערכת שמשדרות מענה לעבר הפריצה: הפעלת אזעקות או דיווח שקט באמצעות חייגן למוקד אבטחה. ניתן לשלב את שני רכיבי התגובה. זה כמובן תלוי במבנה. בבנק, למשל, מקובל להפעיל רק חייגן על מנת שזה יהיה דיווח שקט שיסיח את דעתו של הפורץ ולא ידרבן אותו לקחת חיים של אנשים שנמצאים במבנה בזמן אמת.

התקנת גלאי אבטחה

הגלאים עשויים להיות מסוג "מגנט", "וילון", "קרן" או "סורג". גלאי מגנט הוא הגלאי שממוקם בדלת. המגנט מופעל בכל פעם שהדלת נפתחת. גלאי וילון הוא גלאי אינפרה אדום פנימי, לשימוש בתוך החדר. הוא מגן על החדר בזמן שאתם לא נמצאים במבנה. גלאי קרן מותקן בדרך כלל במרפסות שמש למניעת חדירה מהן לתוך הדירה. גלאי סורג מותקן בחלונות שאין בהם מרפסות שמש אך ניתן לחדור מהם בשל היותם נמוכים: בווילה או בקומה 1-2 בבניין. על פי רוב, גלאי מגנט ווילון לא יידרכו כאשר אתם נמצאים בבית או במשרד, אלא רק כאשר אתם עוזבים אותם. גלאי קרן וסורג יהיו דרוכים תמיד. אסופת הגלאים שלא תהיה דרוכה תמיד לצרכי עבודה ושהייה תוגדר באופן נפרד במערכת האזעקה לשם כך.

התקנת רכיבי הפיקוד

תותקן רכזת אבטחה שאליה יהיו מחוברים כל האלמנטים של המערכת: לוח פיקוד, גלאים, צופרים וחייגנים. יותקן לוח פיקוד שיחובר לרכזת האבטחה. במידה והמתחם גדול ויידרשו הרבה גלאים עבורו – ייתכן שימוש במרחיב אזורים: סט חיבור גלאים נוסף שיחובר כממשיכה של מערכת האזעקה המרכזית.

התקנת רכיבי התגובה

יותקנו סירנות, צופרים וחייגנים למוקד האבטחה בהתאם לצרכי האבטחה. רכיבי התגובה יאופיינו על ידי צוות מקצועי של חברת האבטחה בהתאם לצרכים. תיתכן התקנה של כמה רכיבי תגובה שיופעלו במקביל. לדוגמה, "אם פרצו למרפסת השמש והופעל גלאי קרן, הפעל סירנה וגם חייגן למוקד האבטחה".